örgü , dantel, şal, kazak,

Örgü Paspas Modelleri

Örgü mini paspas modelleri ile yazılarımıza ve modellerimize devam ediyoruz.. Hanımlar evde oturanlar için nede zevkli bir uğraştır örgü örmek bu yüzden bir çok ev hanımı örgü örmeyi bilir ve yapar,bende sizlere şimdi basit örnekleri ve zaman alamayacak modelleri ile paspas örneklerini göstermek istiyorum sizlere..
İlk modelimiz füme floş iple zemin yapılmış çiçek motiflerinden oluşturulmuş ve birleştirilmiş çok şık bir paspas örneği, kapı önlerinde banyolarda büyüterek de kilim olarak kullanabilirsiniz..
Rafya ip ile örülen basit motif birleştirmeleri ile oluşturulmuş bu paspas da çok şık ve modern olmuş istediğiniz her alanda boyutunu ayarlayarak kullanabilirsiniz..
Minik çiçek motifi her sırası farklı bir renkle örülmüş tığ işi yuvarlak bir paspas modeli de göze çarpıyor..
Çiçek sepeti ve içinde çiçekleri ile dizayn edilmiş mini bir dekoratif paspas modeli de dikkat çekici.. Yine odalarınızda kullanabileceğiniz beyaz bir paspas örneği kilim tarzında da denilebilir.. Çocuk odasında kullanılmış bir krem paspas daha var onuda istediğiniz alanlarda kullanılmak üzere örülmüş bir örnek..
Siyah zemin beyaz ve mor kullanılarak örülmüş tığ işi motifli bir tasarım daha var ki oda kolay örülebilir bir paspas..Dört motif bir araya getirilerek kelebek deseni çıkarılmış farklı bir örnek daha..
Tığ işi rengarenk gök kuşağı renkleri kullanılarak yuvarlak bir model ortaya çıkarılmış..Beyaz yada krem zemin üzerine renkli motiflerle örülen kolay bir örnek de var modellerimizin arasında.. Altıgen şekilli motiflerin birleştirilmiş sonucu ortaya çıkan kolay paspaslarda banyolarda kullanılabilir..
Kaplumbağa örneği bir paspası da çocuk odalarınızda kullanabilirsiniz..
Krem rendi yıldız desenli kocaman bir paspas da salon ver oturma odalarınız için ideal..
Resimleri tam boy görebilmek için lütfen küçük resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ