örgü , dantel, şal, kazak,

Dekoratif Kurdele Nakışı Yastık Modelleri

Dekorasyonda yastıklarda koltuklarımızı kanepelerimizi süsleyen aksesuarlardan bir tanesidir.. Bende sizler için çok sık dizayn edilmiş bilindik yastıklar dışında el işi kurdele nakışı ile dizayn edilmiş şık dekoratif ve modern yastıklara değinmek ve sizlere de seçtiğim modelleri göstermek istiyorum, sevgili hanımlar… Çeyiz yastıklarının da için bulunduğu modeller arasında keten kumaşlar üzerine yapılmış modern tasarım kurdele nakışı örnekleri de var.. Sizlerde modern ve şık bu tasarımları kolaylıkla yapıp koltuklarınızda kullanabilir ve farklı bir ortam dizayn edebilirsiniz..
İlk örneğimiz çok şık krem ketenin üzerine işlenmiş pembe güllerin uyarlandığı çok şık bir model var, saten uçuk mavi bir kumaşın üzerine yine pastel renklerin kullanıldığı kelebekler ve mini çiçekler işlenmiş ve çok modern ve cici bir model daha ortaya çıkmış.. Oldukça modern kurdele nakışı işlenmiş başka bir keten yastık modeli, kocaman işlenmiş kocaman kasımpatı da dikkatlerden kaçmıyor.. Krem kadifenin üzerine işlenmiş bordolar morlar dallar ve saplarla bezeli çok hoş bir model daha sizi biraz yoracak kadar teferruatlı olsa da yinede çok şık.. Üzerine eşlerin yüzükleri de dikilmiş saten bordo örgü çeyizlik kurdele nakışlı pullu boncuklu yastık ceyinizde mutlaka bulunmalı o kadar şık görünüyor ki..
Kalp şekli verilmiş fırfırlı füme yastık üzerindeki nakışlar renk koyu olduğu için kendini çok beli ediyor ve çok yakışmış yastığa..
Hazır aldığınız yastıklarınızı da işlemeler yaparak istediğiniz modellerle dizayn edebilirsiniz..Size fikir verecek morun tonlarının kullanıldığı bir kaç toplu örneği de görebilirsiniz..Krem püsküllü yastık da ki mavi kurdele nakışları çok hoş görünüyor..Yine çeyiz için dizayn edilmiş beyaz yastık üzerine yapılmış kurdele nakışı kırmızı güllü modeli de çeyinize koymak üzere yapabilirsiniz..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ