örgü , dantel, şal, kazak,

Motifli Örgü Modelleri

Bu şık kare ve yuvarlak motiflerle aklınıza gelen bir çok model ve örtü yapabilirsiniz.. Birbirlerine birleştirilen bu motiflerle aklınıza ne geliyorsa yatak örtüleri, masa örtüleri sehpalarınız için türlü tasarımlar, runnerlar, dekoratif yastıklar hatta kendiniz için bluz ve şallar bile yapabilirsiniz. Olanaklar ve tasarım fikri sonsuz olmakla beraber savurganlığa da son verebilir evdeki kalmış yünlerinizi değerlendirerek şık örgüler veya eşyalar örebilirsiniz, böylece dekorasyonunuzda yada gardrobunuzda küçük değişiklikler yapabilirsiniz..
Havaların oldukça soğuduğu şu günlerde kanepe ve koltuklardaki keyfiniz yarım kalsın istemiyorsanız ince bir koltuk şalı örebilirsiniz, seçtiğimiz örneklerin basit ve kolay olması dolayısıyla halen örüp bu kış kullanmak üzere yetiştirebilirsiniz..
Modellerin arasında bulunan masa runnerları oldukça şık modern ve masalarınıza yeni bir tarz ve hoşluk katacak yapıdalar….
Bebek battaniyeleri ile örtüler ise zarif ve işlevsel olarak çok amaçlı olarak kullanılabilir nitelikte şık örtüler..
Çiçek motifi ve rengarenk motiflerle bir araya getireceğiniz tasarımlar ise birbirinden eğlenceli ve oldukça şık görünüyorlar..
Çoğu tığ işi pamuk ipliği dantel ipliği ve örgü iplikleri örülen modelleri kolay ve basit örülebilecek farklı ve modern dizaynlar..
Modellerdeki renk kombinasyonlarına dikkat edecek olursanız çok hoş renkler bir araya getirilerek yapılmış oldukça modern ve şık örtü örneklerini günümüze uyarlayarak geleneksel havasını koruyarak yeni yüzler, eşyalar ve kıyafetlerle yaşatmak için sizlerde tığınızı alın ve işe koyulun..

Resimleri tam boyut görebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ