örgü , dantel, şal, kazak,

Örgü Hobi Dünyası Motifler

Örgü Hobi Dünyası Motifler
Bu galerimizde de sizlere tığla örebileceğiniz birbirinden şık motifler göstereceğiz, bu küçücük motiflerle birbirinden şık çay tabağı altlığı, kare motiflerle yapabileceğiniz örtüler, katlı gül motifleri, kapı süsleri, elma şeklinde çay tabağı altları, paspaslar, iğnelikler, duvar süsleri, hatta taburelerinize kılıflar, gül motifleri ile cüzdanlar, takılar, yastıklar, örgü nihaleler yapabilirsiniz..
Bir kaç modele göz atacak olursak, ilk modelde sarı renk ve sık iğne olarak örülmüş güneş motifi, ay çiçeği şeklindeki motifle çay tabağı altlıkları, armut şeklindeki motifle de bardak altlığı örülmüş çok şık da örnekler ortaya çıkmış..  Aşamalı çiçek motifi bakarak örebilir sizlerde bunları birleştirerek örtüler yapabilirsiniz.. Rengarenk katlı güllü motiflerle yine çok şık örtüler paspaslar yapılabilir.. Tığ ve dantel ipliği ile yapılmış, gülde çok hoş görünüyor.. Güllerle ve yapraklar bir araya getirilip çok hoş bir kapı süsü yapılmış.. Tığ ile yapılan yeşil ve beyazın kullanıldığı sık iğne ile örülmüş bardak altlıkları çok hoş görünüyor.. Yine rengarenk iplerle örülmüş güller birleştirilmiş çok şirin bir paspas modeli de görebilirsiniz galerimizde..  Yine hayvan figürlü motifle, ve katlı bir gül motifi ile cüzdan yapabilir örneğini galerimizde görebilirsiniz.. Yine rengarenk olarak örülen tığ ile yapılmış modelde istediğiniz şekilde örtüler yapabilirsiniz. İçlerine sünger doldurarak yapılmış iğnelikler de görebilirsiniz.. Delik doldu rengarenk iplerle örülen kare motiflerle taburelerinize kılıflar yapabilirsiniz.. Daha fazlası için galerimizdeki modellere bir göz atın lütfen~~
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ