örgü , dantel, şal, kazak,

Cıvıl Cıvıl Örgü Oyuncaklar

Cıvıl Cıvıl Örgü Oyuncaklar

Şimdide sizin minik afacanlarada oyuncak olabilecek yada odalarında dekor olarak da kullanabileceğiniz hatta yeri geldiğinde çaydanlık kılıfları yumurtalıklarda örebileceğiniz örgü oyuncak yada dekorluk örneklerinin bir arada olduğu bir galeridesiniz..

İlk modelimiz mutfaklar için şirin civcivlerden örülmüş yumurtalıklar, kafalar sarı olarak örülmüş  diğer kısımlarda istediğiniz renklerle örülen şirin civcivler..

Fare örülmüş  gir kafası kırmızı pelerini, ona eşlik sarı ve pembe elbiseli hayvancıklar da çok şekerler..  Kırmızı ve sarı elbiseli şık bereli kızlarda dekor olarak çok ciciler yeri geldiğinde ise evcilik oynayan kızlar için alternatif fikirler, vaktiniz ve maharetiniz varsa eğer bunlardan onlara örün hem çok sevindireceksiniz hemde iyi vakit geçirecekler.. Kırmızı şekeri yada balonu, sivri kukuletası ile şirin mi şirin bir oyuncak, kucaklarında bebekleri ile kırmızı başlıklı kızlar, mavi hırkalı pembe elbiseli örgü kız ve erkek arkadaşlar, mor elbiseli turuncu saçlı örgü kız, mavi elbisesi ile oduncu, yeşil örgü kıyafeti ile balık tutan balıkçı, örgüden yapılmış adam ve kadınlar, elbiseli fareler, sarı siyah örgüden kaplan, kırmızı şapkası ile çok hoş bir ev kadını, rengarenk kuzucuklar, penguenler, tavşanlar, tavuk ve horozlar, çoban ve karısı ve daha fazlası için galerimizdeki modellere lütfen göz atın..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ