örgü , dantel, şal, kazak,

Yuvarlak Dantel Örtü Modelleri

Yuvarlak tarzda örülmüş şık dantel modelleri ile yine sizlerleyiz.. Her odanızda rahatlıkla kullanabileceğiniz şık örülmüş bu dantelleri sizler için bir araya getirdim ki ve çok model seçtim ki seçeneğiniz çok olsun ve seçme şansını bu sayfada yakalayın diye:):)
Her örnekte doğadaki çiçeklerden desenler kullanırız ve kullanılmış da, çiçekler, dallar, yapraklar, güller, papatyalar ilk akla gelenler..
Ananas örgü modelinin kullanıldığı şık bir yuvarlak dantel örgü ile başlamak istiyorum, başlarken yapılan çiçekli başlangıç son sırayad a konularak bitirilmiş, o son sıraya konulan çiçekleri kullanmayadabilirsiniz sanki o çiçeklersiz model daha hoş görünecek gibi duruyor..
İncecik en ince dantel ipi ile örülmüş oldukça kolay bir yuvarlak dantel örneği daha ki bence çok şık..
Çiçek motifleri ile süslenmiş üç dört örnek var ki desenleri değişik farklı ama çiçek ve gül motifler bu değişik desenlere dikilip yada birleştirilip bu şık yuvarlak örtüler ortaya çıkmış ve şık görünümleri ve renkli çiçekleri ile göz dolduruyor.. Krem örülen dantelin sonunda ebrulü renkli iplerle yapılmış çiçekler basit ama çok şık görünüyor..
Simli mavi iple örülmüş yuvarlak örtüde yine kolaylıkla tatbik edilebilecek bir örgü çeşidi..
Şık bir krem oval örtü de oldukça modern ve şık görünüyor..
Fiskosun üzerinde kullanılmış beyaz ve lila yuvarlak dantel örtü ise yine basit örgü modeli örülmüş ama şık tasarım bir örtü örneği..
Kalp deseni tatbik edilen büyük dantel örtüyü de masa yada fiskoslarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz, örerken zorlanılacak bir model gibi görünse de zarif ve şık yapısı ile değecek bir tasarım..
Siyah ile örülmüş iki örnek de var içlerinde siz istediğiniz renkleri kullanabilirsiniz..
Danteller illa beyaz yada krem olmak zorunda değildir..
Resimleri tam boyut görebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ