örgü , dantel, şal, kazak,

Renkli Kurdele Nakışı Havlu Modelleri

Kurdele nakışını kasnakla yapabilirsiniz, zevkli bir iş gibi görünüyor tabi ki bunu yapabilenler daha iyi bilirler izlediğim videolar bana keyifle yapılabilecek bir el işi olduğu izlenimi verdi..
Havlularımızda nasıl durduğuna bakmak ve sizlere de göstermek istedim ve sonucunda bu modelleri de sizler için seçtim..
İlk modelimize oldukça emek verilmiş ve tam bir çeyizlik havlu olmuş, nakışı bitirdikten sonra boncuklarla süslemişler..
Üç faklı havluya uygulanan farklı desenler ve kalın tül kurdele kullanılan havlularda ilgi çekici ister çeyizinize koyun isterseniz de günlük hayatınızda kullanın..
Kurdelelerin çiçek şeklinde yapıldığı ve pullarla süslendiği havlu da oldukça güzel görünüyor..
Havlular ve yazmalar çeyizlerin olmazsa olmazıdır o yüzden çok fazla koyarız çeyizimize bu modellerin hepsi o kadar güzel ki hepsinden birer tane yapın, hatta yapanlar yapamayanlara hediye etsin..
Saten beyaz kurdele ile tapılmış çiçek simlerle işlenmiş saplar ve yeşil yapraklar oldukça hoş görünüyor havluda..
Sarı pullar ve sarı boncuklar bordo kurdele ile kombinlenmiş ve oldukça güzel görünen bir havlu dizaynı ortaya çıkmış..
Somon renkli havlunu kullanıldığı kullanıldığı ve sonbahar renklerinin ele alındığı kurdelelerle süslenmiş havluyu da çeyizinize koyup günlük hayatınızda kullanabilirsiniz yada günlük hayatta kullanmak için işleyebilirsiniz..
Kırmızı havluda ise mini bir dal üzerine yapılmış kurdele nakışı işleme günlük yaşamınız için hoş bir hava sergiliyor.. Yine kırmızı havlu minik çiçeklerle süslü başka bir örnek..
Yelik ve kırmızı kurdelelerin kullanıldığı gelincik desenli havluda göz dolduruyor..
Küpe çiçeğinin işlendiği ve tül kurdele kullanılan havlu mini boncuklarla süslenmiş çok şık o model ortaya çıkmış. Kendinden desenli havlunun üzerine çok şık bir kurdele nakışı işlenmiş havlu ile bütünleşince harika bir tasarım ortaya çıkmış..
Siz havlularınızın kenarına şık bir de dantel örebilirsiniz..

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen küçük resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ