örgü , dantel, şal, kazak,

Rengarenk Örgü Yastık ve Kırlentler

Örgü Yastık ve Kırlentler
Birbirinde hoş motiflerle örebileceğiniz ve yine kolayca örebileceğiniz bir çok modeli bir arada göreceğiniz örgü ve kırlent modelleri galerisindesiniz..Kare motiflerle tığla örebileceğiniz çiçek motifli kırkentte zemin olarak beyaz seçilmiş ortadaki gül motifleri içinde yeşil ve pembe tercih edilmiş soft pastel renklere sahip şık kırlentler örebileceksiniz.. Yıldız şeklinde yine tığ kullanarak ortadan başlayıp büyüterek örebileceğiniz rengarenk kırlent modeli..
Dikmiş olduğunuz kırlent ve yastıklarınıza sevgi dolu gül motifleri örüp dikebilirsiniz.. Motifi örmek ise oldukça kolay ortadan başlamak için zincir çekin ve birleştirip halka oluşturun, dolgular yapın göz kararınızca ve sonra zincir çekin ve dibe batın bu şekilde sırayı bitirin, bir üst sırada ise deliklerin olduğu kısmı doldurun ve dolamadan dolguların üzerine batırarak çiçek görünümü vererek o sırayıda bitirerek motifinizi oluşturun, sonrada istediğiniz yere dikebilirsiniz..
Yuvarlak beyaz yünle örülen kırlente pembelerden çiçek motifleri, yeşillerdende yapraklar yapıp dikebilirsiniz ve şık bir yastık ve kırlent elde etmiş olacaksınız..
Beyaz ile örülmüş kare dantel yastığı yine çiçek motifleri ve kurdele ile süslenmiş yastığı da severek öreceksiniz..
Yine yuvarlak dantelleri diktiğiniz yada hazır aldığınız kırlentlerin üzerine dikebilirsiniz.. Aynı şekilde kelebekler örüpde dikebilirsiniz..
Krem dantel ipi ile tığ ile örülmüş kare yastık mini gül motifi ile süslenmiş ve beğeneceğiniz bir model..
Bordo rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı krem siyah ve sarının eşlik ettiği yastık da çok şık bir model..
Daha fazlası içinde galerimizdee modelleri inceleyebilirsiniz..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ