örgü , dantel, şal, kazak,

Örgü Bluzlar

Örgüler artık çok moda bu yüzdende elimiz geliyorsa eğer çok şık örgü olarak örülmüş tığ ve şiş kullanılmış modern ve çok hoş modelleri sizler için seçtim, gelin beraberce bir göz atalım seçtiğim modellere..
Kış mevsiminde olabiliriz ama modelleri mantolarımızla kullanabileceğimiz gibi baharlık olarak da kullanabiliriz bir çoğunu..
Askılılarla kullanmak için uçuk mavi olarak örülmüş kayık yakalı, delikli motiflerin birleştirilmesi ile yapılmış yaka kısmı çok şık gül bir aksesuarla tamamlanmış olan bluz oldukça şık ve modern..
Dantel ipleri ve çiçek motifleri ile örülmüş iki farklı örnekte oldukça şık ama uğraşmak istiyor biraz tabi değecek kadar şık ama modeller. Rengarenk iplerle örülmüş kolsuz çok şık çiçekli bluz tam yaz mevsimi için ideal bir tasarım..
Sutyen olarak örülmüş floş ipli bluz alt kısmına yapılmış farklı bir tasarımla yürek hoplatıyor, kullanmak herkese göre değilse de yazlıklarda kullanabilir yada straplezlerinizle kullanabilirsiniz.. Toprak tonlarının kullanıldığı model çok güzel ama nasıl örüldüğünü bende anlayamadım ama siz örgü sevenler bunu anlayacaksınız:)..
Pudra tonların ve uçuk pembenin kullanıldığı kollu ve kolsuz iki tasarım model çiçek motifleri örülerek ve birleştirerek bir araya getirilmiş çok hoş modeller.
Rengarenk yünlerin bir araya getirildiği basit kolay ama şık bir örnekte göz dolduruyor, yazlık bir tasarım..
Krem rengi V yakalı delikli yarım kollu tığ işi örgü bluz straplezlerle kullanılmak için iyi bir fikir..
Kahve triko olarak dizayn edilmiş kolay degaje kazak kışın kullanabileceğiniz basit örgü teknikleri ile örülmüş modern bir kazak örneği.. Mavi yıldız desenli tığ ile örülmüş bluz da kolları çiçeklerle yapılmış çok hoş bir model ortaya çıkmış..

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ