örgü , dantel, şal, kazak,

Örgü Bebek Patikleri

Örgü Bebek Patikleri

Yepyeni bebek patikleri galeri ile yeniden sizlerleyim arkadaşlar.. İlk modelimiz beyaz bir tığ işi örgü patik modeli, pembe güllerle ve bilekten bağlanan kurdelesi ile detaylandırılmış şık bir örnek..
Beyaz olarak şiş ile örülen mavi ile de biye geçilmiş kurdele güllerle ve inci boncuklarla süslenmiş çok hoş bir model daha..
Yine beyaz olarak örülen üzerine sarı çiçek işlemeleri yapılan kurdelelerle bağlanan patikte çok şık görünüyor.. Parmak arası olarak tığla örülen ve üzeri pembelerle süslenen çok hoş yazlık bir ev ayakkabısı olarak hoş bir model..
Beyaz olarak örülen pembelerle süslenen kurdelelerle detaylandırılan patikde kız bebekler için harika görünüyor..

Yine beyaz ama üzeri hayvan desenleri ile süslenmiş patikde kolay ve hoş bir model.. Pembenin tonları olarak çapraz bantılı tığ ile örülmüş şık bir ev ayakkabısı.. Krem pembe olarak örülen, çiçeklerle süslenmiş, krem kadife iple örülen, krem kahve hayvan motifli, krem kurdelelerle süslenmiş, krem bombonlu kulaklı ev ayakkabısı, bağcıklı erkek bebekler için örülmüş patik ve beresi, rengarenk renklerini görebileceğiniz burnu açık bantlı yazlık bebek ayakkabısı, civciv şeklinde örülen sarı bebek patiği, tavşan kulaklı yeşil krem bebek patiği ve daha fazlası için galerimize göz atabilirsiniz..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ