örgü , dantel, şal, kazak,

Örgü Bebek Patikleri ve Ayakkabıları

Evet hanımlar oldukça şık ve güzel ve bir o kadarda ilginizi çekecek bu örgü patik ve ev ayakkabısı modelleri çetik ve çoraplar..
Tığ ile örülmüş şirin mavi ve yeşil patik aslında ev ayakkabısı bebelerinizin ayağında çok hoş görünecektir.. Basit bir patik örneğine örebileceğiniz kiraz desenleri ile şirin bir hale getirebilirsiniz. Mor şiş ile örülmüş patiğin mavi örneği de var kız yada erkek bebeklerinize yapabilirsiniz..
Tiftik yünden şiş ile örülmüş olan uzun çorap havasındaki patik ise pembe bağcıklarla farklı bir havada. Uğur böceği desenleri ile örülmüş ve renklerinin de kullanıldığı patik de oldukça cezbedici bir örnek ve sevimli.. Tığ ile örülmüş mavi delikli patik turuncu kurdele ile süslenmiş tam bir erkek bebek patiği olmuş.. Şık ve basit bir örnek de küçük bir motifin patiğin üstüne dikilmesi ile bitirilmiş ve o kolay örnek ortaya çıkmış.. Yine çok basit bir modele kocaman bir çiçek motifi örülüp mini bir boncuk ile iliştirilmiş.. Ebruli pembe iple örülmüş ponponlu patik de beğenilebilecek bir model..Su yeşili parlak iple örülmüş patigede mini bir kurdele gül kondurulmuş çok şekermiş zaten iyice şeker bir patik olmuş.. Öreceğiniz patikleri mini oyalarla çeşitli aksesuarlarla çiçeklerle düğmelerle ve kurdelelerle süsleyebilirsiniz, mini tıldız motifleri öreüp dikebilirsiniz ve böylelikle daha sevimli bir hale getirebilirsiniz.. Mesela beyaz kırmızı olarak örülen patiğe bakacak olursak basit bir patik örülmüş beyaz olarak çevresine kırmızı örgü yününden biye örülmüş ve kocaman kırmızı katmerli bir çiçek örülüp mini bir boncukla dikilmiş ve mini yeşil yapraklar eklenmiş oldukça şık bir patik ortaya çıkmış..
Resimleri tam boy görebilmek için lütfen küçük resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ