örgü , dantel, şal, kazak,

Örgü Bayan Çetik ve Patik Modelleri

Örgü Bayan Çetik ve Patik Modelleri

Kışın sıcak tutsun diye ördüğümüz çetik patik ve ayakkabılarına bir kaç örnekde biz vermek istedik.. İlk olarak keçenin  taban olarak kullanıldığı yeşil bir ev ayakkabısı örüyoruz tüm aşamalarını galerimizde görebilirsiniz.. Keçe tabanı bir ayakkabı tamircisinden edinebilirsiniz, tığ ile örebileceğiniz bu çetik keçenin kenarlarının belli aralıklarla delinip örülmesi ile başlıyor, ilk sıra örüldükten sonra sık iğne olarak üzerine örmeye devam ediyorsunuz resimlerde görüldüğü gibi, aradan bir sıra farklı renk ile örgü yapabilir yada tamamen düz renk örebilirsiniz. Son sırasını da arada gördüğünüz renkten ince bir biye çekerek bitirebilirsiniz, bir köşesine şık bir çiçek motifi örüp dikebilirsiniz.

Beyaz olarak öreceğiniz çetiğe mor incilerle ve mor beyaz bir motifle süsleyebilirsiniz.. Siyah bir çetik modeli pembe kurdelelerle çiçek yaparak süslenmiş model daha.. Pembe beyaz çizgili gül motifli, üstten bantlı düğmeli gri pembe kalp işlemeli çetik, kahverengi örgü gül motifli çetik, krem bordo üstü kısmında büyük fiyonklu çetik, gri düğmeli örgü ev botu, sarı ponpon örgülü ev botu, ponponlu, fiyonklu şiş ters örgülü patikler ve daha fazlası için galerimize bakmalısınız..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ