örgü , dantel, şal, kazak,

Modern Şık Fular Modelleri

Şimdiki paylaşımımız ise çok şık ve modern tarzda örülmüş fularlar, istiyorsanız mantolarınızın üzerine takarak istiyorsanız da bluzların üzerinde kullanabileceğiniz tarz da örülmüş oldukça güzel görünen ve örülmesi de bir o kadar kolay olan dizaynları ile.. Dantel ipliği de kullanabilirsiniz eğer bluz yada gömleklerinizle kullanmak istiyorsanız öreceğiniz fuları, yine şiş ve tığ kullanabilirsiniz, uzun fularlar örebileceğiniz gibi kısa şık tasarımlarda örebilirsiniz. Ben kabartmalı çiçek motifleri ile yapılmış uzun örülen fularları çok beğendim çok şık ve kıyafetlerimizin üzerinde oldukça modern duracak dizaynlar özellikle de çalışan bayanlar için ideal örnekler, örülmesi kolay olduğunda herkesin kolaylıkla tatbik edebileceği için de tercih edilebilir aksesuarlar İrili ufaklı gülleri örüp saplarını ve yapraklarını örerken de birleştirin, istediğiniz renklerle yada tek renk örün, oldukça sık tasarımlar elde etmek elinizde..
Dantel ipi ile yapılmış çok şık bir model daha göreceksiniz, dolgularla yapılmış şalın etrafı fırfırlarla süslenmiş bir yandan başlayıp etrafı boyunca volan örebilirsiniz, çoğaltarak o volanı örebilirsiniz, uçlarına ise şık güller örüp kullanabilirsiniz..
Artık çok farklı yünler var onlarla da örülmüş şalları her mevsimde kullanabilirsiniz, oldukça şık eğlenceli ve sempatik modeller ortaya çıkıyor siz örgü tekniği kullanmadan bayılacaksınız ortaya çıkan modele yapacağınız o tarz iplerden alıp zorlanmadan örmeniz..
Tığ ile örülmüş sadece boynunuza takabileceğiniz üç dört motifle yapılmış zincirlerle birleştirilmiş tüllerle süslenmiş başka bir model daha göreceksiniz oda oldukça şık ve modern havası ile giysilerinizi süsleyecek bir dizayn daha, göz dolduran bir model gibi görünüyor..
Gri boynu tamamen kaplayıp örten düğmelerle süslenmiş başka bir model daha oldukça dikkatinizi çekecektir, 2 ters 2 düz örgü tekniği kullanılmış oldukça basit bir örnek herkes kolaylıkla örecektir..

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ