örgü , dantel, şal, kazak,

Masa Örtüsü ve Fiskoslar

Şimdide fiskos ve masa örtüsü dantelleri ile sizlerleyim, dantel örmek ayrıcalıktır ve meşakkatli bir iştir ve elinize alıp bir şeyler ortaya çıkmaya başladığında ise harika tasarımlar ortaya çıkmış olur..
Altıgen olarak örülmüş şık küçük kenarlardan sarkmayan masayı kaplamış çok şık görünen bir örnek, tebi bunlar küçük örtülerden fazla emek isteyen ve zaman alan tasarımlar..
El ele tutuşmuş kızların desenlendiği yanları yine sarkmayan masa yada fiskosları süsleyecek modern örtü göz dolduruyor..
Fiskoslarımızı süsleyecek yanlardan sarkmalı olan model oldukça zor göründü bana dantel bildiğim halde cesaret edebilirmiyim bilemiyorum..
Dilim dilim sekiz parça halinde örülmüş ve birleştirilmiş çok şık bir fiskos örneği daha masalarda da aynı şıklığı sergileyecektir..
Küçük motiflerle birleştirilmiş etrafı delik ve ince oya ile dönülmüş mini fiskos örtüsü de oldukça hoş.. Yine dilimler halinde örülmüş birleştirildikten sonra uçlarına çiçek motifleri eklenmiş farklı fiskos modeli.
Örümcek örgü delik ve dolgunun da kullanıldığı dantelde dikkat çekici.. Meyve desenleriyle örülmüş kare örtüyü de mutfak masalarında kullanabilirsiniz..
Çok şık kare mini bir model yine fiskosu süslemiş kumaş masa örtüsünün üzerine serilmiş dantel örtü küçük ama çekici..
Lacivert olarak örülmüş masa örtüsünün ortasına bir yıldız desen örneklendirilmiş ve delikler yapılıp çoğaltılarak büyütülüp o harika dantel masa örtüsü elde edilmiş..
Mor olarak gördüğünüz masa örtüsü mutfakta kombinlenmiş görünüyor olsa da siz salonlardaki masalarınızda kullandığınızda çok modern ve şık bir görüntü oluşturacaktır, tabi mobilyalarınıza uygun renklerde örebilirsiniz, ama ben bu rengi çok beğendim..
Büyük yada küçük tasarlanmış örtüler olsun masalarınızda fiskoslarınızda sehpalarınızda el emeği göz nuru olarak oldukça şık ve estetik duracaktır..

Resimleri tam boyut görebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ