örgü , dantel, şal, kazak,

Karpuz Dilimi Patikler

Karpuz Dilimi Patikler

Kolay örümü şık görünümü ile karpuz dilimli adını almış hoş patik örnekleri ile sizlerleyim. Şişlerle kolayca örebileceğiniz bu patikleri istediğiniz 2 renk seçerek önce belli bir ilmek sayısı ile başlayacaksınız ve bir miktar ördükten ördükten sonra da azaltıp devam edeceksiniz dikeceksiniz, bu kadar kolay örülebilen bu patiği örgüye yeni yeni başlayanlar için başlangıç için çok kolay bir örnek olduğunu galerideki patiklerin görünümlerinden anlayacaksınız.. Ördükten sonra da tığ yada ponponlarla süsleyebilirsiniz..

Galerimizde tek renkli örülmüş patiklerde göreceksiniz, sarı beyaz, lila krem, sarı krem olarak yapılan kurdele ile yapılmış gülle süslenmiş, tığ ile de bilek kısmına incili boncuklar konmuş çok sık kız bebek patiği, beyaz mavi örülüp beyaz kurdele ile süslenmiş, ebruli iple örülen aşamaları ile görebileceğiniz 4 farklı resimden örülüşü ve dikilişi hakkında fikir edinebileceğiniz patik örneğini, yeşil ve sarı ile örülüp gül motifi ile süslenmiş patiği, beyaz pembe ile örülen ve beyaz ile pon pon yapılmış patiği, mavi düz renk örülen patiği, açık mavi koyu mavi örülen patiği, pembe beyaz ve yeşil tonlarla örülen gül motifli karpuz dilimli patiğin hoş süslenişini, somıon beyaz kurdeleli gül ve incilerle süslenmiş şeklini, yine yeşil beyaz pembe örülen süslemeli patik modeliğni ve daha fazlasını galerimizde görüp sizde örmeye başlayabilirsiniz..
Kolaylıklar..

Nihals~~ 

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ