örgü , dantel, şal, kazak,

En Güzel İğne Oyası Yazma Kenarları

İğne oyası yapmak zor bir uğraştır, yapmasını bilenler için değil tabi ki, iğne oyası ile yazmalarınızı, çemberlerinizi, namaz baş örtülerinizi süsleyebilirsiniz, hatta takılar bile yapabilirsiniz, şimdi sizlerle paylaşacağım konu yazma kenarı modelleri ilerleyen yazılarımda takı örneklerine yer vermeye çalışacağım. İlk örneğimiz şifon bir namaz baş örtüsü kenarına zarif ve narin beyaz ve siyah bir örnek yapılmış ve şık bir örtü ortaya çıkmış.. Siyah yazmaya uygulanan mini ve bir o kadarda güzel bir çiçek örneği yapılmış. Başka bir şifon namaz örtüsüne turuncu siyah ve beyazla yapılmış iğne oyası örneği de çok şık ve güzel görünüyor.. Pembe bir yazmaya yapılmış iğne oyası da çiçek desenleri ile çok şık ve güzel bir örnek.. Beyaz namaz örtüsüne işlenen mavi pembe kelebek desenleri de oldukça şık görünüyor. Çiçekli bir yazmaya yine çiçek desenlerinin uygulandığı iğne oyası ve benzerlerini çeyizlerinize koyabilirsiniz..
Yeşil yazmaya uygulanan mor çiçekler oldukça güzel görünüyor.. Yine siyah bir çembere uygulanan iğne oyası örneği de kırmızı bobin ipliğinin kullanıldığı şık çiçeklerler bezenmiş.. Çiçekli krem bir başörtüsünde yine rengarenk çiçeklerle yapılmış iğne oyası görmektesiniz.. Mor yazma da ki desenlerde ilginizi çekebilir.. Kahverengi çiçekli yazmanın pembe ve sarı kelebekleri de çok şık görünüyor.. Siyah çiçekli yazmada ise şık yıldız desenleri işlenmiş iğne oyası olarak ben bunu da çok sevdim ama ne yazık ki elimden gelmiyor maalesef.. Yine şifon bir krem bir namaz örtüsü pembe beyaz ve yeşillerle bezenmiş tam çeyizlik bir model olmuş.. Bordo yazmada kullanılan iğne oyası rengi yeşil ve yazma ile çok iyi kombin edilmiş..
Buradakilerin hepsini yapın ve çeyizinize koyun..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ