örgü , dantel, şal, kazak,

Dantel ve Örgü Yatak Örtüsü Modelleri

Şimdi sizlere el emeği göz nuru dantel ve örgü olarak dizayn edilmiş çok şık yatak örtülerini göstermek istiyorum, yatak odalarında her ne kadar hazır tekstil ürünü yatak örtüleri kullansak da özgün tasarımlanarak dizayn edebileceğimiz yatak odalarımıza dantel yatak örtüleri örüp kullanabiliriz..
İlk örneğimizdeki ahşap yatağa örtülmüş beyaz dantel yatak örtüsü örneğinde olduğu gibi.. Diğer örnek de örgü yünleri kullanılarak motif birleştirilerek yatak örtüsü haline getirilmiş çok hoş modern bir yatak örtüsü ve yatak odası görüyorsunuz.. Turuncu büyük motiflerle bir araya getirilmiş şık modern bir yatak örtüsü örneği daha göz dolduruyor..
Floş krem iplikler tığ ile örülmüş şık bir örtü daha oldukça güzel görünüyor..Beyaz dantel ipliği ile örülen küçük motiflerin birleştirilmesiyle yatak örtüsü haline getirilmiş modellerde sizi biraz uğraştıracak da olsa emeğinize değecektir örgünüz bittiğinde..
Altına mavi kumaş konularak üzerine krem dantel ipliği ile örülen şık bir yatak örtüsü delikli kolay ama neticede kocaman bir yatak örtüsü çıkacak ortaya gözünüzü korkutmak gibi olmasın ama:):)
Yün ile yine motiflerle örülmüş üç dört renk kullanılmış motiflerin üzerinde ise küçük bir çiçek motifi kullanılmış çok şık bir model daha ilgi çekiyor..
Krem ip ile ve sık iğne kullanılarak büyük motiflerle örülen şık bir yatak örtüsü daha göreceksiniz..
Mavi beyaz dantel ipliği kullanılarak motif olarak tığ ile örülmüş çocuklarınız için yatak örtüsü de yapabilirsiniz. Beyaz dantel ipliği ile kocaman farklı iki motif ve o iki motifinde farklı örülüp birleştirildiği hoş ve modern görünen bir yatak örtüsü modeli daha..
Modellerimize mutlaka bir göz atın ve örecekseniz de öyle karar verin..
Resimleri tam boy görebilmek için lütfen küçük resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ