Bulunduğunuz Sayfa: Ana Sayfa // Dantel Modelleri // Dantel Ucu ve Ara Örnekleri

Dantel Ucu ve Ara Örnekleri

Yorumlar Kapalı

how do you know if a man wants you back after break up

Sevgili Hanımlar, şimdi ki örnekler de daha modern ve pamuklu iplerle örülmüş  sizinde kolaylıkla örebileceğiniz  ve istediğiniz yere tatbik edebileceğiniz ince ara ve  uç örneklere  yer vermek istedim, oldukça basit ve kolay örülebilen, eskiden bu tarz örgüleri sadece havlu kenarlarında, yatak takımları, yorgan kenarları tarzı eşyalarımızda kullanırdık.. Ama artık devir değişti ve günümüzde modern tasarımlarda da dantelleri işler ve görür olduk.. Mesela şık bir kolye yapabildiğimiz gibi, salonlarımızdaki sehpa örtülerinde, masa örtülerinde kadar şık ve zarif eşyalar tasarlayabiliyoruz..

Bu örnekleri, gerek havlu kenarlarında, gerekse elbise ve bluzlar için yaka kenarları etek kısımları ve aralarda ve yaratıcılığınızı kullanarak çeşitli aksesuar yapımında kullanabileceğiniz çok şık beyaz ince ara ve uç dantel örnekleri göstermek istedim sizlere şimdide..
% 100 pamuk beyaz dantel ipliği kullanarak örebilirsiniz, tercihinize kalmış istediğiniz renklerde ve ebatlarda oldukça basit ve şık ince dantel örnekleri, düz giysiler için aksesuar olarak değerlendirilecek yakalar, yada etek ucu süslemeleri, yastıkların uçları, meraklıları için yorganlara, yastıklara kenar yada ara, bebek giysilerine kullanın, eski bir giysinize yeni bir görünüm kazandırın ve şık yeni bir giysi elde etmiş olun. Bunlarla bebek giysilerine de harika yumuşak pamuklu tasarımlar elde edebilirsiniz..  Bebek elbiseleri için kendiniz diktiğiniz bir elbise üzerine uyarlayabilirsiniz, yakasına kollarına eteğine dikebilirsiniz…
İrili ufaklı boncuklarla tasarlayıp şık tasarım kolyeler elde edebilirsiniz yada..
Tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış ve dantel örnekten hoşlanıyor olmanıza kalmış…
Evde kullandığınız örtülerinizin kenarlarını da süsleyebilir, aklınıza gelecek tasarımlarda değerlendirebilirsiniz..

Şimdi beraberce bu örneklere bir göz atalım mı? Fikir üretelim ve birbirinden şık modellerle ortaya ne çıkarabilirzi diye düşünelim..

Resimleri tam boyut görebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın..

how do you know if a man wants you back after break up
zp8497586rq

comment closed

Copyright © 2011 örgü , dantel, şal, kazak,. Ev tasarımı
Ev dekorasyonu ev tasarımı
Kadın

Reklam için: edebiyat01@hotmail.com

Domain