örgü , dantel, şal, kazak,

Dantel Örtü Modelleri

Dantelleri severiz bulundukları ortamda otantik nostalji bir hava estirirler ve en önemlisi de el emeği ve göz nurudur, örebilenler içinse büyük keyif ve zevk verir, sizlerle içinde küçük örtülerinde bulunduğu, oval, yuvarlak, kare, dikdörtgen örtülere ayırdım bu yazımı da.
Hem çok vaktinizi almayacak mini tepsi örtüleri, yada mini sehpa örtüleri yapabilirsiniz, gerçi ortaya örüp çıkardıktan sonra küçük yada büyük fark etmez istediğiniz yerde kullanabilirsiniz..
Minik yuvarlak yıldız desenli tığ işi beyaz danteli istediğiniz yere örtün şık ve zarif dursun..
Bir fiskosunuz mu var ve eski stil sallantılı fiskos örtülerinden sıkıldınız mı ozamn sizde sadece fiskosunuzun üzerine hakim bir model seçip örün eminim ki daha şık ve dekoratif görünecektir, örnekte gördüğünüz dilimli model size zor gelmeyecek ve kolayca örebilecek ve fiskosunuz daha şık duracaktır.. Kare olarak örebileceğiniz ve çevresine farklı bir desen uygulayabileceğiniz yine çok şık bir örtü örneği..Mavi kuğu deseni uygulanmış dantel örtü ise oldukça modern ve istediğiniz alanlarda kullanabilirsiniz..
Lacivert ve kırmızı olarak örülmüş yuvarlak iki danteli de farklı ve otantik bir hava yaratmak için kullanabilirsiniz..
Krem dikdörtgen kolay örülmüş örtüyü kenarlarına çiçek motiflerle bitirmişler bu örtü tepsi örtüsü olarak bile kullanılabilir şık bir tasarım, yine beyaz şık dikdörtgen kolay çiçekli başka bir tepsi örtüsü de var örmek oldukça basit, krem motiflerle yapılmış başka bir tepsi örtüsü örneği daha var oda çok şık görünüyor..
Kuş desenleri ile örülmüş uzun şık dantel ise yine çok güzel görünüyor..
Şık minik bir kaç örneği de kolaylıkla tatbik edip örebilirsiniz..
Modellerin bir çoğunda doğadan etkilenerek çiçek desenleri kullanılan modellerimiz görülmeye değer ve çok şıklar..

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen küçük resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ