örgü , dantel, şal, kazak,

Bebek Şapka ve Patik Modelleri

Bebeklerimiz ve çocuklarımız dizayn edilmiş türlü renk ve desenlerde gerek tığ gerekse şiş kullanılarak örülmüş şık tasarım şapka patiklerden söz edeceğiz şimdi de, bebeklerimiz en değerli varlıklarımızdır ve onları giydirmekte bir o kadar özenli davranırız.. Onlar için bir şeyler örmekten de büyük keyif alırız.. Türlü iplerle yapabileceğimiz gibi evde kalmış yünlerimizi de değerlendirebiliriz bu patik şapka ve bereleri örerken..
Fıstık yeşili şiş ile örülmüş ajurlu şapka ve ters örgü patiklerle işe başlayabilirsiniz, zor olmadığı gibi kısa bir sürede örüp şirinlere takıp giydirebilirsiniz..
Hello kitty adını verdiğimiz sevimli karakterden yola çıkarak örülmüş beyaz şapka ve süslemeleri çok hoş görünüyor.. Ponponlu şık şapka ve patik modelini hem kız hemde erkek çocuklar için kullanabilirsiniz.. Beyaz bir şapka ve renkli iplerle kalp motifler ne kadar hoş görünüyor..
Şiş ile örülmüş ebrulü iplerle düz örgü ve lastik örgü kullanılmış şapka ve patikde oldukça beğenilecek bir örnek. Tığ işi bebek elbisesi beresi ve patiği de şık bir takım olmuş.. Kız bebekler için battaniye bere ve patikde oldukça güzel bir takım..Tığ ile örülen pembeli beyazlı şapka ve patik de ilgi çekici..
Şiş ile saç örgüsü olarak örülmüş ponponlu ve bağcıklı şapka ve altına deri dikilmiş şık patik çorapta bebekleriniz için hoş bir tasarım.
Noel baba beresi bile örebilirsiniz onlar bebekteki modelden yola çıkarak oldukça basit bir şekilde örebilirsiniz….
Krem rengi ahşap düğmeli şapla ve uzun patik modeli erkek çocuklarınıza.. Penguen olarak örülen şık şapkayı çocuklarınıza ve bebeklerinize mutlaka örmelisiniz baksanıza ne kadar şirin görünüyor..Ebruli parlak iplerle örülmüş minikler için olan modellerde renkleri ile ilgi çekiyor..
Krem renkte örülüp üzerine kocama bir çiçek motifi dikilmiş olan ev ayakkabı modelide oldukça güzel..
Resimleri tam boy görebilmek için lütfen küçük resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ