örgü , dantel, şal, kazak,

2012 Güz Gelinlik Modelleri

Gelinlik deyince ilk akla gelen her genç kızın rüyası demek olur sanırım.. Her genç kız en güzel gelinliklerle dünya evine girmek ister, bende buradan yola çıkarak sizlerin fikir edinebilmesi istiyorsa satın alabilmesi yada diktirebilmesi için 2012’nin en güzel gelinlik modellerini seçtim bu sayfadaki gelinlik modellerini görmeden geçmeyin demek istiyorum..
2012 yılı için tasarlanmış gelinliklerde tarlatan kullanılsa da çok kabarık olmayan modeller var, straplezler, tüller, danteller, tüyler ve çok şık tasarımlar mevcut, şimdi bu yeni tren moda gelinliklere beraberce bir göz atalım evlilik için plan yapan genç kızlar için..
İlk modelimiz kabarık tüllü ve straplez bir gelinlik tıpkı rüya gibi hoş ve zarif.. İkinci modelimiz yine straplez bir model, saten ve drapeli oldukça modern ve şık bir tasarım. taşıyan mankenin vücut ölçüleri ile de oldukça orantılı tabi ki..
Modeli olarak dediğim o fazla kabarık olmayan modellerden birini görüyorsunuz üçüncü örneğimiz de, straplez kısmı dantelli ve çok şık bir örnek trend bir model.. Diğer bir modelde ise vücuda oturan tülden duvağı yerlere kadar uzanmış V yakalı dekolte yaka kısmı boncuklarla süslenmiş modern ve şık bir tasarım örneği daha.. İki farklı modelin gösterildiği örnekde ise danteller kullanılmış biri straplez kolları dantel olarak uyarlanmış bir diğeri ise dantelli V yakalı tül kollu oldukça güzel modeller, hepsi peri kızı gibi görünüyor..
Tüylü olarak dizayn edilmiş şık tüylü bir başka model ise göz dolduruyor..
Artık illa uzun gelinlikler giymek zorunda değiliz daha modernize edilmiş mini tasarımlar da var ve çok tercih ediliyor artık bu tarz mini gelinlik modelleri oldukça moda bende sizler için bir iki örnek koydum aralarına..
Diğer modellerimizi de siz bir inceleyin çünkü yazmakla bitmeyecek kadar şık modern ve çok güzel modeller var o yüzden bakın ve fikir edinin, hatta yorumlarınızı bizimle paylaşın..

Mutluluklar~~

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen küçük resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ